PROFIL

O nas

CanPoland SA to pierwsza firma farmaceutyczna z polskim kapitałem prowadząca handel międzynarodowy medyczną marihuaną oraz uruchamiająca w Polsce zakład produkcyjny do wytwarzania medycznej marihuany. Spółka zajmuje się również usługami przepakowania i hurtową sprzedażą farmaceutyków.

 

Inwestor

W roku 2020 inwestorem spółki została firma TT Pharma Sp. z o.o. (należąca do Pelion SA) obejmując 30% udziałów w CanPoland SA

 

Joint Venture

Dążąc do realizacji strategii wertykalnej organizacji biznesu (od upraw do sprzedaży), wspólnie z inwestorem kanadyjskim (ICC) wywodzącym się z branży konopnej, założona została spółka The Health Company Poland Sp. z o.o.
Głównym obszarem działalności The Health Company Poland jest produkcja i dystrybucja surowców, półfabrykatów oraz produktów z szerokiej grupy life science wytworzonych na bazie aktywnych substancji konopnych. Oferta spółki skierowana jest zarówno na rynek B2B, jak i na rynek konsumencki. The Health Company Poland działa aktywnie w pełnym łańcuchu dostaw, od zakładów naukowo-badawczych i laboratoriów, przez uprawy i nowoczesne rozwiązania technologiczne i przetwórcze, aż do bezpośredniej oferty najwyższej jakości produktów konopnych dla biznesu i na własnej platformie on-line: https://hempcloud.pl/
Link do strony The Health Company: http://thcpoland.com/

 

Crowdinvesting

W styczniu 2021 r. CanPoland SA pozyskała 4,4 mln zł od 576 inwestorów społecznościowych w zaledwie 11 minut i jednocześnie pobiło dotychczasowy 40-minutowy rekord kraju.
O kampanii: https://www.crowdway.pl/canpoland/

    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
    Polityka Cookies