Zarząd

Bartłomiej Wasilewski
Współzałożyciel i Prezes Zarządu CANPOLAND S.A.

Bartłomiej Wasilewski

Farmaceuta i przedsiębiorca. Założyciel Vaxilab sp. z o.o. sp. k., firmy logistycznej z własną infrastrukturą magazynową wyspecjalizowaną w przemyśle farmaceutycznym.
Założyciel Innowet sp. z o.o., firmy realizującej projekty badawcze z zakresu żywienia zwierząt i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Posiada ponad 4 lata doświadczeń przy realizacji i wdrożeniach projektów badawczo-rozwojowych współfinansowanych ze środków UE na łączna kwotę ponad 6 mln PLN.
Przez 6 lat kierownik działu leków psychotropowych i odurzających w hurtowni weterynaryjnej Polwet-Centrowet sp. z o.o.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiadacz zawodowej licencji pilota śmigłowcowego – CPL (H).

Zbigniew Pisarski
Założyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej CANPOLAND S.A.

Zbigniew Pisarski

Przedsiębiorca i społecznik.
Mieszkając w Los Angeles na przełomie 2018/2019 przez ponad 6. miesięcy prowadził badania nad rozwojem amerykańskiego i kanadyjskiego rynku medycznej marihuany co doprowadziło do powstania firm CanPoland S.A.
Prezes Zarządu i Współwłaściciel firmy Terplast Nowe Technologie (TNT), spółka holdingowa będąca właścicielem m.in. firmy Agropoli Sp. z o.o. – polski lider w produkcji przędzy z polipropylenu. TNT poprzez swoje spółki zależne bada również przemysłowe zastosowania VR i AR.
Założyciel i prezes Play of Battle – studia wargamingowego, którego celem jest konceptualizacja, i budowanie realistycznych gier wojennych i symulacji strategicznych przeznaczonych do rozrywki i edukacji. Współzałożycielami są George Friedman i Jacek Bartosiak.
Założyciel Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, czołowego polskiego think-tanku specjalizującego się w bezpieczeństwie międzynarodowym, grach wojennych i symulacjach.
Założyciel i członek Rady Fundacji Europejskiej Akademii Dyplomacji, pierwszej w Europie pozarządowej akademii dyplomatycznej.
Inicjator i przewodniczący Warsaw Security Forum, dorocznej konferencji wysokiego szczebla poświęconej obronności i bezpieczeństwu międzynarodowemu.
W 2010 roku Prezydent RP powołał go w skład Zespołu Doradczo-Konsultacyjnego przy Komisji Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego.
Absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego, studiował również na Uniwersytecie Harvarda oraz Uniwersytecie Georgetown. Absolwent studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską.
W przeszłości uprawiał lekkoatletykę zdobywając medale na dystansie 400m i 400mppł podczas Akademickich Mistrzostw Polski.

Członek Rady Nadzorczej

Bogdan Wasilewski

Lekarz weterynarii. Doświadczony przedsiębiorca. Prezes i właściciel Polwet-Centrowet, jednej z najstarszych polskich hurtowni leków (założonej w 1990 roku) wyspecjalizowanej w rynku weterynaryjnym. Zrealizował liczne programy edukacyjne dla menedżerów wyższego szczebla. Założona przez niego firma Polwet-Centrowet jest regularnie doceniana za znakomite wyniki, m.in. przez Forbes. Jest wybitną postacią polskiego środowiska farmaceutycznego, gdzie przez prawie 10 lat był Rzecznikiem Praw Obywatelskich Izby Lekarskiej i Weterynaryjnej.

Członek Rady Nadzorczej

Wojciech Pisarski

Akredytowany audytor finansowy (nr 10103) i przedsiębiorca. Prezes Zarządu oraz Współwłaściciel Biura Biegłych Rewidentów „Eko-Bilans” – w Top 20 największych polskich firm audytorskich. Przewodniczący Rady Nadzorczej Agro-Poli w Kraśniku, jednej z największych i najnowocześniejszych w Polsce firm produkujących przędzę polipropylenową. Główny udziałowiec Terplast w Sieradzu, wiodącej firmy przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkującej liny dla rolnictwa i taśmy na rynek opakowaniowy w Polsce i na świecie. Były prezes Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Dobra Nowiny” dysponującej ponad 300 ha pól uprawnych.

    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
    Polityka Cookies